Popüler Analistten Bitcoin’i 150 Bin Dolara Çıkaran Tahmin

Fibo Quantum

Bir kripto para birimi analisti olan Josh Rager, 2023 yılının Temmuz ayı sonuna kadar Bitcoin fiyatında 150.000 dolara işaret etti, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, Güney Koreli meclis üyeleriyle bir araya geldi, Xendpay ödeme platformu, şimdi Ripple (XRP)’ı kullandığını söylüyor ve daha fazlası ile burada Kriptokoin.com’daki en güncel kripto para haberleri ile kendinizi güncel tutun ve yatırımınıza değer katın.

Bitcoin (BTC)’e yönelik haberler

Josh Rager: “2023 yılının Temmuz ayı sonuna kadar Bitcoin 150 bin dolar olacak.”

29.4K’ya yakın takipçisi olan bir kripto para birimi analisti Josh Rager, 2023 yılının Temmuz ayı sonuna kadar Bitcoin fiyatının 150.000 dolara yükseleceğini belirtti. Daha sonra ünlü analist, 150.000 dolar ile sonuçlanan bir sonraki potansiyel zirveyi tahmin etmek için zaman ve kazanım ekonomisini uyguladı.

Analiste göre, Bitcoin toplama dönemi yakın

Rager ayrıca uzun vadeli bir yükseliş momentumu oluşturmak için Bitcoin’in kırması gereken seviyeleri de tanımladı. Elbette, kripto para yatırımcılarının belirli bir aşamada Bitcoin biriktirmede kendilerini rahat hissedecekleri bir zaman olur. Josh Rager bu satın alma hissiyatlarını iki ölçüm kullanarak tanımladı: 100 haftalık hareketli ortalama ve 200 haftalık hareketli ortalama. Kripto para birimi analisti Josh Rager, konuya yönelik şunları söyledi:

Önceki ayı piyasasında, Bitcoin 100 MA altında birikti ve 200 MA tarafından desteklendi. Benzer bir birikim, 200 MA’da, 100 MA’nın üzerine çıktıktan sonra bir sonraki yükseliş eğilimi ile gerçekleşebilir. Bu senaryo, önümüzdeki birkaç ay içinde gözlemlemek için olası bir senaryo.

Ethereum (ETH)’a yönelik haberler

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, Güney Kore’deki liderleri Blockchain teknolojisini desteklemeye ve alana yönelik düzenlemeleri yapmaya çağırıyor. Yerel haber kaynağı News1’e göre, Buterin geçenlerde Güney Koreli meclis üyeleriyle bir araya geldi ve ortaya çıkan yeni sektör üzerine bir konuşma yaptı. Spesifik olarak, Buterin milletvekillerinden “Blockchain’e değil, Bitcoin’e yönelik” baskıcı duruşundan vazgeçmelerini, kripto para birimlerinin Blockchain ekosisteminin hayati bir parçası olduğunu söylüyor.

Ripple (XRP)’a yönelik haberler

Xendpay ödeme platformu, şimdi İngiltere ve Tayland arasındaki ödemeleri güçlendirmek için Ripple kullandığını söylüyor. Xendpay, geçtiğimiz günlerde Avrupa ve Malezya arasındaki kanalları arttırmak için Ripple’ın sınır ötesi ödeme teknolojisini de kullandığını açıklayan RationalFX’in kardeş şirketi. Şimdiye kadar, her iki platform da Ripple’ın xCurrent’ünü kullanıyor ve Ripple’ın XRP destekli xRapid’ini araştırıp araştırmadıklarını açıklamadılar.

Bitcoin Cash (BCH)’e yönelik haberler

Bitcoin Cash’in bir sonraki halving olayı şimdi bir yıl uzaklıkta. Halving olayı kripto paraların deflasyonist para politikasının bir parçasıdır ve madencilerin ağı güçlendirmek için aldıkları ödülleri azaltacak ve yeni BCH’nin oluşturulmasını yavaşlatacak. Burada bir geri sayım saatininden süreyi kontrol edebilirsiniz.

Litecoin (LTC)’e yönelik haberler

Singapur merkezli kripto para borsası Coinut, Litecoin’in Lightning Network’ünde yeni bir güncelleme yayınladı. İkinci katman ölçekleme çözümü, hızı önemli ölçüde artırmak ve kripto para işlemlerinin maliyetini düşürmek için tasarlandı.

Stellar Lumens (XLM)’e yönelik haberler

Malta merkezli kripto para borsası CoinDeal, artık Stellar Lumens (XLM) yazılımını destekliyor. Ticaret artık canlı ve şu ana kadar XLM platformda Bitcoin ile eşleştirildi.

TRON (TRX)’a yönelik haberler

TRON’un Tether ile yeni ortaklığı yarın başlıyor. Tether, yeni USDT parasını Salı günü TRON’un ağında başlatmaya hazırlanıyor. Stablecoin, TRON’un popüler oyun ve kumar DApp’ları da dahil olmak üzere büyüyen yerelleştirilmiş uygulama ağını destekleyecek.

Cardano (ADA)’ya yönelik haberler

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, YouTube’dan Ivan on Tech ile yapacağı bir röportaj için hazırlandı. Görüşme PST 8:00’de başlayacak ve Cardano’nun 2019 yol haritasını, ilerlemesini, fiyat hareketini ve daha fazlasını kapsayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokoin.com’u Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!